ONA – MatkaWariatka – Dominika – z wykształcenia PR-owiec, z zawodu Social Media Manager. Z jej pasji do pisania zrodziło się już wiele wpisów, artykułów oraz blog specjalistyczny. Teraz pragnie odnaleźć się w nowej roli, przy okazji tworząc to miejsce. Dusza artystyczna, świetnie poruszająca się w chaosie codzienności.

ON – MążOjciec – Grzegorz – inżynier z krwi i kości. Na co dzień zawodowo PanKierownik budowy, prywatnie buduje niepowtarzalną rodzinną atmosferę. Nikt lepiej nie potrafi zmotywować do działania swojej drugiej połówki.  Ogarniacz rzeczywistości twardo stąpający po ziemi.

BLIŹNIAKI –  dwie małe różowe księżniczki – Emma i Nadia – powoli opanowują dom!

ONI RAZEM – Początkujący rodzice i blogerzy parentingowi. Małżeństwo od 4 lat. Dwie połówki słodko-kwaśnej pomarańczy. Dla siebie kochankowie i przyjaciele na dobre i złe. Gdy są razem – nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.

NA BLOGU poruszane są tematy różne około parentingowe – rodzinnie, lifestylowo i wesoło. Charakterystyczny humorystyczny styl wyróżnia blog spośród innych. Dzięki temu odwiedzający czują się swobodniej, co sprawia, że częściej wchodzą w interakcję.  Rządzą tutaj pozytywne emocje i ciekawe fotografie.

Instagraminstagram.com/blizniakiatakuja.pl

Facebookfb.me/blizniaki.atakuja

 

Do zobaczenia!

Dominika & Grzegorz & Emma & Nadia